Author: 雯***雯
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 無痛購買無痛使用 帶去泰國跑趴貼 美炸美爆 超級便宜好看
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$94
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2301305792333900 |
Author: 雯***雯
Date:
Review: 無痛購買無痛使用 帶去泰國跑趴貼 美炸美爆 超級便宜好看
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: Cheap and good.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***i
Date:
Review: Look good , big size
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: b***y
Date:
Review: روعه حطوا لي لايك احتاج نقاط
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.